+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Melekler Okulu

 1. #1
  BaJeroS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Feb 2011
  Mekanım
  Trabzon
  Mesajlar
  5.943
  Üye Puanı
  25

  Standart  Bölüm Sayısı: 104

  Türkiye'de yayınlayan kanallar; Smart Çocuk (1. sezon), Star TV (1. sezon), Planet Çocuk (1. sezon), Kidz TV (1. sezon), TV4 (1. sezon), JOJO (2. sezon)
  Günümüzde yayınlayan kanallar: Kidz TV (1. sezon)

  Konu:Melekler ve Şeytanlar vardır.Meleklerin rengarenk elbiseleri,hare ve güzel kanatları,şeytanların ise karanlık elbiseleri,buynuzları,sivri dişleri ve şeytan kanatları vardır.Amaç insanları iyiliğe ya da kötülüğüne teşhis etmektir.Üst kurul genelde insana yada insanlara 1 melek ve 1 şeytan verirler.Ve tüm insanların resimlerinin asılı olduğu bir oda vardır.Portre odası...Melek yada şeytan insanı ilk etkileyen olmak için bir mekanda duello ederler.Kazanınca İnsana dönüşür ve kişiyi olumlu yada olumsuz etkileyemeye çalışırlar,kazanamayan 2. sırada olur yani şeytan kazandıysa ilk adımı şeytan atar sonra da melek onu iyi yöne itmeye çalışır.

  Daha ayrıntılı bilgi ilerki mesajlarda gelecektir.[/B]

  Melek ve Şeytan liderlerinin yazdığı kurallar
  1-Melek ve Şeytanlar birbirine dokunamazlar.
  2-Söz konusu insanın ölümüyse Şeytanlar engel olabilirler.
  3-Şeytanlar tüm kuralları yıkmaya sahiplerdir fakat bu maddekileri yıkarlarsa sürgüne yollanırlar.
  4-Portre odasına girmek yasaktır.
  5-Portre odasına girip portreleri çalmak melek ya da şeytansa atılıp,sürgüne yollanır.


  Karakterler


  Raf:Başroldedir.Ama Yaratılışı insan olarak doğmuştur.Annesi tuhaf bir şekilde kaybolup,babasınında bir melek tarafından kontrol edilişinden dolayı üst meleklerden biri onu evlat edinmiş ve Raf melek olmuştur.Fakat 1.sezonun çoğunu bunu bilmeyerek yaşamıştı.Şeytan olan Sulfür'e aşıktır.


  Urié:Her zaman Raf'ın yanındadır.O da bir melektir.


  Tatlı:İyi ve komik biridir.O da bir melektir.


  Miki:Ref,Urie ve Tatlı üçlüsü dışında kalır.Zeki bir melektir.Melek arkadaşlar grubundadır.


  Çizgidizideki yakışıklı Şeytandır.Raf'e aşıktır.Ama onların ki imkansız bir aşk gibidir.Çünkü melek ve şeytanlar birbirine dokunamaz ve aşık olamazlardı.Ama Raf ile romantik anlar geçirmiş.Ve öpüştüklerinde de büyük bir falakete yol açmışlardır.Raf'ın düşmanı olsalarda birbirini incitmek istemezler.Sülfür en kötü şeytandır.Ama kimi durumlarda daima Raf'ın yanındadır.


  Cabiria:O da bir şeytandır.


  Kabale:O da bir şeytandır.


  Gas:O da bir şeytandır.Öğretmenin gözüne girmeye çalışır.Miki ile düşmandır.Şişman ve birazda şapşal bir şeytandır.


  [B]Reìna:Melekler ve Şeytanların ortak düşmanıdır.Meleklerimizin ve Şeytanlarımızım birlikte savaştığı kötü bir kadındır.Eskiden bir melekti.Aşk iksiriyle Ref'in babasını kendine aşık etmeye çalışmıştır.Bu aynı zamanda yasak olup,insanın önünde Melekten insana dönüşüm yapmıştır.Aşk iksiri işe yaramatınca Portre odasına gidip oda kişinin ortasını çalmıştır.Çaldığı anda sürgüne otomatik yollanmış büyük bir deprem olmuştur.Ve melek-şeytan mahkemesinde meleklikten atılmıştır.Raina şeytanlara katılmak istemiştir şeytanlar bile bu kuralı çiğnemesini fazla görmüş ve onu sürgüne yollamıştır.Yüzü kapalı,ayağı zincirli bir şekilde.Ama birşeyi unutmuşlardır.O portne rainanın yanındadır.Ortadaki o kişi de Raf'ın babasıdır.Ve 1.sezonun sonuna kadar onu kullanmıştır.Çünkü o portneler insanların özgür iradesini gösterir.Kötülerse kötü bakış,iyilerse iyi bakış öldükten sonra da o portredeki resme göre melek yada şeytan olurlar.Raina o portre örterek o adamı kontrol altına almıştır.

  Melekler Okulu
  İnsanlara melekler ve şeytanlar seçilmiştir.Raf-Sülfüre Miki-Gas'a ,Tatlı-Cabiria,Urie -Kabaleye eşleşmiştir.Raina Ref ila Sülfürü hedef almış.Bir böcek ile onları aşık etmiştir.Onları sürekli birbirine aşık etmeye çalışmıştır.Ref ila Sülfür arasında aşkı anlayan melek ve şeytan öğretmen onların yanına 2 kişi ayarlamıştır.Sülfüre tam bir şeytan güzel bir kadın.Raf'a tam bir melek yakışıklı bir erkek ayarlamışlardır.Uzun zaman iniş çıkışlardan sonra.Raf ve Sülfür öpüştüler ve büyük bir deprem olmuştur.Raina büyük bir günahın titrişimiyle kurtulmuştur.Portresini çaldığı Raf'ın babası sayesinde işlerini halletmiştir.Karakürenin gücüyle tüm işler başarmıştır.O titreşimde Raina'nın yüzündeki maske gitmiş,ayığındaki zincirden kurtulmuş ve sürgünden kaçmıştır.Daha sonra eski gizemli bir eve gitmişlerdir.Orada yaşamışlar Raf'ı çağırıp ona yalanlar söylemiştir.Raf'ın kökünün insan olduğu doğruydu kanıtlamasını yoluda melek ve şeytan ciltleri mükemmeldir.Rafın boynunun altındaki doğum izi onun insan olduğu kanıtlamıştır.Oraya kadar doğruydu daha sonrası ailesinin kral ve kraliçe olduğu melek ve şeytan arasındaki kavganın sonuçunda öldüklerini portre odasında resimleri olduğu söylemiştir.Raf ailesinin resmini merak ediyordu.Gizli sözü bulmuş,ve melek öğretmen ve şeytan öğretmenin açtığı gizemli portre odasını bir melek bir şeytan açmak zorundaydı sülfürü ikna edip oraya girdiklerinde Raina oraya girmiş tüm gerçekleri anlatmış ve portleri gizemli odaya ışınlamıştır.

  Bununla beraber tüm insanlığı kontrolünün ele geçirmiş yani melek ve şeytanların görevini bitirmiştir.Daha sonra Raf,Rainayı kandırmış onun tarafında olduğu inandırmıştır.Gizlice gece portre odasının anahtarını almıştır.Oraya girdiğinde babası ona engel olmuştu.Oradaki bir portrenin üstü örtük olduğu gördü onu açtığında babası normal hayata geri döndü ve Raf'a babasının olduğu söyledi.Daha sonra kaçarken babası öldürüldü.Raina şehre geldi ve tüm melek ve şeytanlara karşı savaştı.Yani Kabale,Kaira,Sülfür,Miki,Gas,Tatlı,Urie,melek öğretmen,şeytan öğretmen ve Ref.Hepsinin gizemli güçlerinin olduğu söyledi.Ve hepsi yeni bir dönüşüme geçtiler.Ref Dünya kökenli olduğu için onun özel gücü yoktu.Raina hepsinin gücünü emdi ve onlara karşı kullandı.Artık normal hallerine gelmişlerdir.Ve güçleri yoktur.Raf'ın özel gücü olduğunu o sırada farketmiştir.Rainayı kara kürenin içine hapsetmiştir.Böylece Raina'dan 1.sezonun sonunda tekrar hapsedilmiştir.

  Daha sonra gizemli bir şekilde yaşarken Rafın annesi görülmüş.Görülmeyen bir takım kişiler Raf annesini bulmamalı demiştir.
  Konu BaJeroS tarafından (07-09-2015 Saat 17:27 PM ) değiştirilmiştir. 2. #2
  Burn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Jul 2011
  Mesajlar
  1.473
  Üye Puanı
  2036

  Standart


  Ref, Uri, Miki ve Tatlı çok iyi arkadaş olan dört küçük melektir. Iyilik için çalışan bu güzel melekler en büyük rakipleriyse küçük şeytanlar Sulfus ve Kabale'dir.
  Angel's Friends toplamda 52 bölümden oluşuyor.
  Konu BaJeroS tarafından (03-03-2012 Saat 18:08 PM ) değiştirilmiştir. 3. #3
  BaJeroS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Feb 2011
  Mekanım
  Trabzon
  Mesajlar
  5.943
  Üye Puanı
  25

  Standart

  Reina'yı yendikten sonra annesinin gözüktüğü bölüm vardı.O bölümden sonra yayınlanmadı.Umarım Kidz yayınlar o bölümden sonraki bölümleri. 4. #4
  Rockan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Jul 2011
  Mesajlar
  577
  Üye Puanı
  423

  Standart

  Bencede yeni bölümleri eklensin smart Çocuk,Planet Çocuk yayınlıyor.Yeni bölümleri gelmeyecekse Kidzde o saatte başka şeyler başlamalı. 5. #5
  GraciaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Feb 2012
  Mesajlar
  189
  Üye Puanı
  255

  Standart

  Yok yeni bölümleri yayınlanmıyor Reinayı yendiklerinden sonrası yok.Sonraki ay kalkıp başka birşey yayınlanırsa iyi olur zaten Planet Çocukta yayınlanıyor. 6. #6
  BaJeroS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Kayıt
  Feb 2011
  Mekanım
  Trabzon
  Mesajlar
  5.943
  Üye Puanı
  25

  Standart Melekler Okulu Resimler

  Melekler Okulu Resimler
  Angels Friends Resimler

+ Konu Cevaplama Paneli

Popüler Aramalar:

Melekler okulu konusu

melekler okulu

melekler okulu sülfür

melekler okulu miki kim

melekler okulu raf

ref melekler okulu

melekler okulu uri

melekler okulu reyna

melekler okulu ref hakkinda bilgiMelekler okulu ref sekilleriMelekler okulu sekillermelekler okulu hakkında bilgimelekler okulu ref sülfür görsellerref ve sülfürMELEKLER OKOLUMsülfür melekmeleklerokuluraf sulfurmelekler okulu sülfür resimlerimelekler okulu saat kaçta başlıyor

Konu Etiketleri

Bu Konuyu Alttaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz!

Bu Konuyu Alttaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz!

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
çorlu emlak

SEO by vBSEO 3.6.0